| LostHeart a întrebat:

Unde pot gasi si eu un kit pentru conturul fetei si trasaturi? nu stiu daca m-am exprimat tocmai corect. ceea ce este folosit in poza asta : http://worldfashionweb.com/2014/12/19/unbelievable-power -of-makeup/
Dau funda, vreau ceva de calitate. Daca se poate si un pret accesibil

1 răspuns:
| 1ianuarie1februarie a răspuns:

Te poti duce intr-un mall in Kendra si acolo vei gasi multe machiaje. Blush,iluminator,fond de ten,rimel,fard pentru sprancene,anti-cearcan,tot ce ai nevoie. Vei vedea si preturile,nuanta. Este mai ok asa,zic eu. Poti alege ceva de la Maybelline care sunt putin mai ieftine fata de celelalte machiaje gen Sephora, Nyx, Revlon, Bourjois, etc. Pupici