| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Unde pot gasi tenisi cam ca astia si mai ieftini de preferat in sighisiara, buzau, constanta sau mangalia...plsz help;))... http://www.ceimbracazi.ro/wp-content/uploads/2009/09/bla ck-converse.jpg

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Daca vrei originali se gasesc la magazinul Famous Brands Gallery(de obicei in mall-uri). Dar sunt scumpi, de la 150 lei in sus.

Daca nu vrei originali, cred ca poti gasi in alte spatii comerciale unde de obicei sunt haine ieftine.Cauti la incaltaminte si vezi ce gasesti.

Oricum eu iti recomand sa-ti iei originali.Sunt mai scumpi dar calitatea este ceea ce conteaza.Eu am o pereche deja de vreo 2 ani jumate si inca sunt in stare buna.

Ceilalti ieftini mai mult de 6 luni nu o sa te tina.
In speranta ca ti-am putut fi de folos!

| คℓεxą a răspuns:

La mall. funda plshee hee?

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Prin centre comerciale mai MARI sa zic asa. la mine in oras sunt in jur de 1 milion jumatate. 1 700. Depinde de model.