| purpleeyes_1427 a întrebat:

URGENT cum asi putea sa imi decolorez parul de pe maini? peste 3 saptamani merg in excursie la piscina si arata urat.
va rog am auzit de apa oxigenata...sau ceva lamaie.
plzz URGENT

Răspuns Câştigător
| rhimezzz a răspuns:

Scoate-l din radacini, epileaza-te! cu orice il decolorezi...o sa sclipeasca...si parerea mea (baiat) e ca o femeie cu par pe maini arata dezgustator! fara suparare

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Am observat că odata decolorat, părul de pe mâini are o culoare dubioasă. Eu te sfătuiesc ori să renunți (crede-mă mie mi se pare un moft, cu timpul dispare) ori să îl epilezi (dar nu cu creme ci doar cu ceară sau epilatorul).
Mari succese!

| Junona6 a răspuns:

Daca vrei sa arate frumos peste 2 saptamani foloseste crema epilatoare, daca te epilezi cu ceara sau epilatorul in 2-3 zile te umpli de bubitze pe maini si nu o sa arate deloc frumos.