| anonim_4396 a întrebat:

Va e rusine sa purtati tenisi cae nu sunt de firma gen Converse?

14 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu port conversi pentru ca-mi plac cum arata dar mi iau de la mana a 2a deci

| beautifulkiss a răspuns:

Nu,de ce mi-ar fi rusine? Eu nu am haine de firma si totusi sunt foarte dragutehappy

| OanaVlad a răspuns:

Nu! Mie trebuie sa imi placa ce port. Daca la cineva nu-i place sa nu se uite! laughing Si de ce sa imi fie rusine? Nu prea am haine de firma si tot sunt frumoase happy

| LexieD a răspuns:

Conversii sunt acelasi lucru cu Victory, dar la conversi se plateste firma.Multi cumpara conversi pentru ca daca sunt mai scumpi, se crede ca sunt si mai buni.Eu imi iau tenisi de la Victory.Am cumparat odata si Converse dar in 6 luni s-au facut praf.Si erau originali, nu facaturi.
Eu iti recomand sa iei tenisi de la Deichmann :d

| Jameson a răspuns:

Nu,ar avea de ce sa imi fie rusine.

| Katherineeeeee a răspuns:

Nu,logic! De ce sa iti fie? Sunt tenisi si alte firme care au modele mult mai faine decat Conversiwinking(proprie experienta)

| R0011 a răspuns:

Nu! nu are de ce sa.ti fie rusine. Daca tie iti plac si te simti bine in ei nu vad care e problema.; 3

| Cherilyn a răspuns:

Nu, de ce sa-mi fie? Aia nu-s de incaltat, sau ce?
Cateodata imi cumpar din Deichmann, dar nu Puma, Nike, Adidas... imi iau ce-mi place, in ce ma simt comfortabilbatting eyelashes

| kissyou a răspuns:

Nu de ce mi-ar fi rusine? altii nici nu au in ce sa se incalte.Sa imi fie rusine ca nu ma incalt in tenisi de firma ar fi o prostie.

| rocketguy3321 a răspuns:

Nu cred ca am avut vreodata tenisi de firma... Nasol, hah? Si totusi am supravietuit si pot sa spun ca nu am ramas cu sechele de niciun fel!
Nu ai de ce sa iti fie rusine! De cine sa iti fie rusine? de prieteni? rude? daca te simti bine in ce te incalti, sau chiar daca nu, asta ai si gata! nu iti dau ei bani sa iti cumperi alti tenisi, nu?! (banuiesc doar ca problema tine si de pret, nu?)

Tenisii nu is ceea ce conteaza, crede-ma!
Toate cele bune!

| ionica06 a răspuns:

Nu. nu are de ce sa`mi fie rusine

| VANESSASARA a răspuns:

Eu sunt fan tenisi, bascheti si port de la diesel pana la cei de 30 ron albi, simpli cu aceeasi placere.important e sa combini piesele in asa fel incat sa fie tinuta cool. pupici!

| anda99 a răspuns:

Nu! Niste tenisi nu trebuie sa fie neaparat de firma ca sa fie frumosi.

| Rosswel a răspuns:

Nu daca arata bine si im-i plac de ce sa nu ii port?