| stefanutzstefan a întrebat:

Va plac blugii verzi albi rosii albastrii la baieti ati cumpara si daca aveti sunt baiat imi recomandati intrebare si pentru baieti si pentru fete

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!
Da, mie imi plac enorm.♥ I-as recomanda si baietiior si fetelor, arata pur si simplu genial (eu am mania culoriilor, so...). Am vazut la baieti: un coleg de clasa are albastrii, iar alti doi prieteni au rosii si verzi.^^ Si mai cunosc un baiat, el e nebunul scolii laughing, are cam toate culoriile, iar cei galbeni arata minunat! O.o
Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu, desi nu prea stiu cum ar fi asta posibil... =.="

6 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Eu spun ca e foarte bine daca ai asemenea blugi, la bieti sunt greu de gasit uite un site in care sa gasesti
https://www.miniprix.ro/......g/pagina-2

Sau aici dar aici gasesti si slipuri de baie:P
http://www.bonprixro.eu/ro/shop.htm?cat=2.11.391.5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Mi se par de cocalari.

| DSabb a răspuns:

Da, se poarta si la baieti si la fete

| Child a răspuns:

Blugii se poarta si la baieti si chiar si cei rosii, dar ai grija cu ce ii asortezi! Poti sa vezi cateva poze cu membrii din One Direction care poarta pantaloni colorati si le sta chiar foarte bine(in special membrul Louis Tomlinson)!

| xDarKy a răspuns:

Da imi plac in special cei albastrii cu alb am vreo 10 perechi. Sunt tari cei cu taieturi

| blackmoon a răspuns:

Imi plac blugii albastri la baieti si verzi si rosii depinde si cu ce ii asortezi sper ca te-am ajutat bye