| SaschaM a întrebat:

Va plac:
- unghiile patrate, rotunde, ovale sau ascutite?
- scurte sau medii sau lungi?
- pictate/decorate sau simple?

Sunt curioasa big grin mie imi plac ascutite, lungi si pictate!

7 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Ovale,medii,simple.
wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi plac unghiile rotunde mai mult, sa fie medii si simple mai mult.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii! Mie imi plac mai mult unghiile patrate, lungi sau medii siii decorate. big grin

| dragodana a răspuns:

Salut! Din 10 unghii nu am 2 la fel la lungime.Cand se rupe, o pilesc si o las sa creasca.
Forma:si ovale si semi-patrate.
Culoare:1 culoare+1 decoratiune pe 1 unghie(cele de la Avon).Am avut toate culorile.Pe moment am un roz pal sidefat si un roz puternic mat.

| alexandru112211 a răspuns:

Normale, Naturale

| LaviniaLavinitutza a răspuns:

Patrate, medii, simple

| Rocsule a răspuns:

Eu de fiecare data optez pentru unghiile semi-patrate, ca sa nu mi se agate colturile. Cat despre lungime, asta depinde cat de mult imi rezista unghiile, de obicei sunt lungi, iar cand vine vorba de oja/modele pe unghii merg pe stiluri simple, oje nude sau un simplu french. Este elegant si se potriveste la orice tinuta.