| BadeaValeria a întrebat:

Va place numele valeria funda kiss

Răspuns Câştigător
| MirunaC a răspuns:

Da imi place numele valeria.suna asa nu stiu a nume de epoca dar totusi intr-un mod destul de sic.Aduce asa a primavara e un nume frumos.

21 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Da este deosebittongue

| Nymphetamine a răspuns:

Toate numele sunt frumoase, acum depinde de preferinte.
Mie sincer nu-mi prea place. happy Nu-i un nume urat, dar nici nu ma incanta.

| sweet2kitty1049 a răspuns:

Da, este frumos si parca da impresia de eleganta si mister...asa mi se pare mie. big grin

| RimePeHartie a răspuns:

Daaaaaaaa misto

| Doloresidk a răspuns:

Toate numele sunt frumoase, fiecare insemnand ceva.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Sincer mie nu imi place...[Eu am gusturi mai ciudate si foarte diferite de ale restul lumii-asa ca nu ma lua in seama]-eu doar eram sincera

| Deniisze a răspuns:

Da,este un nume frumos!

| Evolution a răspuns:

Da tongue dar văd că e cam gol contul... puteai să îţi schimbi numele... aveai opţiuni la profil happy, apropo frumos nume tongue dar mergea si ''numele tău real'' happy

| AnnY98 a răspuns:

Buna!happy mie sincera sa fiu, imi place acest nume, deoarece este un ume frumos si chiar e unic.nu prea am intalnit oameni cu acest nume deci e si un nume mai rar...fiecare cu parerile lui.happy. Sper ca te-am ajutat cu ceva! mai vb.Byewave

| BadeaValeria explică:

Am nevie de un raspuns urgent

| cristiancristir a răspuns:

E un nume frumos de fata frumoasa happy Astept funda

| Betty_3410 a răspuns:

Da e foarte frumos

| Jigsaw a răspuns:

Mie nu-mi place big grin

| DexterKill a răspuns:

Sincer nu valeria e un nume comunist sincer. Daca vrei sa-ti numesti copilul asa mai bine nu, ca ar sa-si bata joc ceilalti copii de el

| Ioana960 a răspuns:

Da e super numele! fundita?

| Ioana960 a răspuns:

Da e super!

| cocosmaq a răspuns:

...da...mie ini place
pe fetita mea o cheama Valeria

| LeerieVonTeese a răspuns:

Da astaa e numele meu big grin

| cOry_1726 a răspuns:

DA e un nume frumoshappy

| olga22 a răspuns:

Daa/.