| ghorghe123 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am o geaca din imitatie de piele si am pe spate urme de pix.Am incercat sa le iau si nu merge deloc.Am incercat cu:apa rece,apa calda,apa fiarta, cu spirt si degeaba.Nu merge! Sunt disperat.!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca nu merge cu spirt nu prea merge cu nimic... incearca acetona dar s-ar putea sa strice materialul sau du-o la o curatatorie profesionistawinking

| express11 a răspuns:

Nu ai ce face, cu un diluant mai tare se strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si cu parfum si freaca cu ceva discheta demachianta. happy