| ChristineLoveYa a întrebat:

Va rog frumos.am si eu nevoie de niste exercitii pentru marirea sanilor...nu pastile, nimic ci doar exercitii.multumesc anticipat... funda

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Uite aici http://exercitiimarireasanilor.com/

5 răspunsuri:
| amaranth a răspuns:

Cele mai populare exercitii de marire a sanilor sunt flotarile. Iata modul corect in care trebuie sa faceti flotarile:

1) Asezati-va cu fata in jos pe stomac pe o suprafata dreapta.

2) Indoiti genunchii si incrucisati glezenele.

3) Acum incepeti sa indoiti coatele in timp ce tineti palmele in linie cu umerii.

4) Ramaneti in echilibru pe palme si coate si ridicati-va corpul, tinand gleznele incrucisate. In acest fel, nu ridicati prea multa greutate. Nu intindeti coatele la maxim cand va ridicati corpul – va poate cauza probleme ale incheieturilor.

5) Incet coborati-va intreg corpul, dar nu va intindeti jos. Reduceti unghiul numai pana cand bratele ajung in aceeasi linie cu podeaua.

Ar trebui sa incercati flotarile de 10 ori consecutive, marind numarul pe masura ce deveniti mai puternica.

Exercitiile pentru augmentarea sanilor, ca orice fel de exercitii, trebuie executate in imbracaminte sport, pe o suprafata plata comfortabila. Daca nu sunt facute cu grija, aceste exercitii pot vatama muschii, deci discutati intai cu doctorul dvs. daca aveti vreo indoiala.

Nu va suprasolicitati si opriti-va imediat daca aveti dureri, nu va simtiti bine sau va simtiti tensionate. Practicand aceste exercitii zilnic sau de cel putin 2 sau 3 ori pe saptamana va va ajuta sa aveti sani mai fermi si mai "obraznici".

In plus, prezinta si avantajul de a va intari muschii spatelui, ajutandu-va sa va imbunatatiti postura.

Urmand un program de exercitii care include flotari nu exclude folosirea cremelor si pilulelor pentru marirea sanilor.

Cand toate tehnicile de augmentare a sanilor sunt folosite in mod combinat atunci sansele de obtinere a rezultatelor optime sunt cu mult mai mari.

| andrada1593 a răspuns:

Sanii sunt facuti din grasime, deci daca faci exercitii vei slabi, ceea ce inseamna ca si sanii tai la fel.de exemplu sportivele au sanii mici din acest motiv.am citit ca susanul contine ceva grasime ce se depoziteaza in sani.si eu mi-as dori marirea bustului fara complicatii, asa ca am incercat cu susan.nu de mult timp, deci nu stiu sigur daca functioneaza.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa te tragi d ei in fiecare zii
cate 5 minute...
tinctura de marar

dar nu prea stiu...am inteles ca daca iei o luna iti st mari o luna

apoi revin la initial...

nu stiu...`big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, sex si numai sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, sex si numai sex iar sannii-ti vor creste