| iustinaD a întrebat:

Vand o pereche de pantofi Mihai Albu, marimea 37.Cine este interesata? Mie nu-mi vin.

Răspuns Câştigător
| Alasia a răspuns:

Lasati mai fata in pace. poate ia primit. na. si v-a dat masurile. marimea 37. ce mai vrei. cand te duci la magazin iti spun vanzatoarele cati cm are papucul in inaltime latime? eu nu cred. sunteti ca niste tate. numai hap hap cu gura. spune daca da vreau sau nu, nu vreau. uite asa cum a spus elena.

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Ai vreo poza ceva cu ei? un pret? m-ar interesa big grin

| vaa a răspuns:

Ai cumparat si nu ti vin?!
omg.straight face

a... da si tu massuri...
imi pare rausad

| vaa a răspuns:

Ai cumparat si nu ti vin?!

In fine.
Poi da massuri, nu sunt de ici colea papucii!

a... da si tu massuri...
imi pare rausad

| atn93 a răspuns:

Fa-ti cont pe okazii.ro acolo cred ca ii vei vinde mai usor happy iti faci cont si poti atasa si o poza cu ei happy

| EleNa_7853 a răspuns:

Da vreau.

| EleNa_7853 a răspuns:

Pai zine odata pretul ala

| iustinaD explică:

Eu i-am primit.Nu au fost cumparati de mine! Cine vrea mai multe informatii poate adauga id-ul meu: iiustin_a.Am si poze si pretul nu este mare