| Lary_2950 a întrebat:

Vineri seara ies cu fetele in club la hip-hop night(asta e tema serii din club), problema e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac. vreau sa fie asa.totusi adecvat serii... funda

Răspuns Câştigător
| linna8698 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o pereche de blugi cu tur, un tricou cu un umar gol peste un maieu colorat si o pereche de tenisi/bascheti.

4 răspunsuri:
| UnCalatorPrinViata a răspuns:

Haine largi de rapper happy
De exemplu un hanorac mai larg, niste pantaloni cu tur dar nu de cocalar. O sapca sau o banda pentru rapperi. Skateri in picioare sau bocanci.

| dyana18 a răspuns:

Pai o pereche de blugi largi sus si sramti la glezna, cu un maieu scurt pana desupra la buric si stramt si desupra un hanorac mai sexy sau o bluza mai fashion si daca ai te incalti cu niste pantofi-cizme sport.din alea care au snur ca la adidasi...ar fi superwinkingwinking

| spiridusuanonim a răspuns:

Deci iti iei colanti si blugi peste... ca a sa fie multe grade cu - -19,-20
laughing vezi tu

| heismylove a răspuns:

Poi ai putea sa iti iei niste colanti/blugi/orice pantaloni mai stramti si un tricou/o bluza mai larga cu niste botine/bascheti.