| Mamamia92mamamia a întrebat:

Voi de cand ati inceput sa va epilati? Cu lama sau cu ceara? Daca nu aveati microunde.si aveati ceara cum o incalzeati? daca ma epilez cu lama, e adevarat ca parul se inegreste si se "mareste"?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| victorr_3274 a răspuns:

Eu sunt baiat, la noi se aplica mai rar. La baieti e ok sa fie parosi. tongue Si parul nu isi schimba culoarea daca te epilezi.

| iuliacarina a răspuns:

Eu am 12 ani (din 10 dec) si prima oara m-am epilat cu ceara acum 6 saptamani.Eu aveam enorm de mult par pe piciore dar daca tu nu prea ai mai poti sta.Eu ti-as recomanda sa nu incepi sa te epilezi cu lama ca va creste mult mai repede, des.