| dailydaisy07 a întrebat:

Voua ce stiluri de imbracaminte va plac?

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Depinde de starea mea de spirit si depinde unde ma duc nu tot timpul ma imbrac la fel
Dar imi place sport, elegant, sport-elegant, cassual, etc

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imbracaminte lejera. Bermude cu tricou sau blugi cu o camasa. Desigur, imi place si sa fiu elegant cand e cazul.

| Evaa a răspuns:

Imoh

| Pinkyyy;x a răspuns:

Paii...
elegante, sport, din astea cum poarta rapperibig grin
depinde.

| maduuuu a răspuns:

Depinde de stare!

| MistikkGirl a răspuns:

Pai la mine sunt diverse, si ft variate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am un stil anume de imbracaminte [-x
Mereu incerc sa fiu cat mai originala combinand hainele...si culorile.
Intr-o zi sunt imbracata sport, in alta gen rapp, in alta.cum o vrea Domnu.sau cum o vrea eu devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un stil boem.
Orice as face, pot sa fac din perlele bunicii un accesoriu modern, si din camasa care o port mai mult de ochii lumi la scoala un obiect sfant in garderoba mea care sa nu mai arate atat de elegant.
De obicei nu conteaza ce port, atata timp cat exprim ce simt si incredere happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De o fata enancipata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador sa ma imbrac in blugi cu tricoru si tenesi

| thealc a răspuns:

Eu am stilul ala low budget. tenesii,, blugi si tricou sau hanorac cand e urat (ca sa fac haz de necaz)

Răspuns utilizator avertizat