| razadeluna a întrebat:

Voua cine va impleteste parul? mama,sora,bunica, etc?

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bunica! laughing
Și dacă suntem băieții?

| Musique a răspuns:

Eu.Și tot eu i-l împletesc și soră-mi.
Baftă!

| PedoBarbie a răspuns:

Tu Vi să-mi-l împleteşti şi acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singură, cu mânuța mea. Oricum îl împletesc din an în paște.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi impletesc parul. La inceputul 'carierei' mele de 'impletit' am vizionat tutoriale pe youtube : de la cele mai simple la cele mai complicate. Drept urmare, acum nu mai am nevoie de ajutorul nimanui.

| Madayna a răspuns:

Mama

| KateMiddleton a răspuns:

Sora n-am, mama nu poate impleti ramane doar bunica.Iar tie cine iti vrajeste parul?

| Tania25 a răspuns:

Nu obisnuiesc sa-mi impletesc parul dar cind se mai intimpla, o rog pe mamica happy

| ioanaandreea14 a răspuns:

Bunica ...nu stiu cum dar ea stie multe feluri de a impleti... funda?

| elenaQwerty a răspuns:

Niciuna. Si sincer, mi-ar placea. happy

| lovelysimonik a răspuns:

Nimeni. Eu singura

| Naty_Natalya_2000 a răspuns:

Nimeni, eu nu prea imi impletesc parul! Funda te rooggg? :**