| BestFlower a întrebat:

Voua cum va place parul : ondulat sau drept?

20 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Sincera sa spun aminadoua, pentru ca : - daca l-as avea ondulat, m-as fi saturat de el si mi-ar fi placut sa fie drept, - daca l-as avea dreapt m-as fi saturat de el si mi-ar fi placut sa fie drept. Eu oricum il am drept, dar cred ca e mai frumos asa cum il am si daca il vrea cret oti il cretez, ori il fac cu drotul:* Daca ar fi ondulat greu l-as face drept :-J not worthy

| AnnyXoxo a răspuns:

Drept! eu asa il ambatting eyelashes dar si ondulat e ok.winking

| Sara2 a răspuns:

Drept drept drept de 1000 ori, eu din pacate il am ondulat, l-am torturat cu placa, norocoase fetele cu parul drept natural

| Fillaide a răspuns:

Drept

| PrecioussGirl a răspuns:

Daca e ondulat de la mama natura imi place.
si daca e drept pentru ca l-ai indreptat cu plaaka imi place :Xbig grin.

| Dianaa94 a răspuns:

Sincer...ondulat.dar eu il am ondulathee hee ...si imi place mai mult cum imi sta cu el drepthee hee(indreptat).

| blackporcelain a răspuns:

Ondulat

| Krisha a răspuns:

Mie imi place drept dar din pacate in am ondulat. De obicei asa se intampla cand iti doresti ceva capeti inversul, oricum asta nu se intampla la toata lumeabig grin

| blackwidow a răspuns:

Cat mai natural. Daca e drept de la mama natura, sa ramana drept. Daca e cret sa ramana cret. Atata timp cat nu il distrugi, e perfect oricum ar fi.

| analia0103 a răspuns:

Ondulat

| DiannaGabrielle a răspuns:

Drept.

| monstrulet a răspuns:

Ondulaaaat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place si drept si ondulat, insa ondulat mi se pare mai elegant in orice situatie, fie ca mergi la un party, fie ca mergi in oras etc. Acum depinde si ce ti se potriveste mai bine...mie imi sta cel mai bine cu parul cat mai ondulat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul meu este drept deupa ce il descalcasc si il pariu dar de le natura el este ondulat. Ceva ca alui miley cyrus

| Papusa_1623 a răspuns:

Ambele tipuri sint ft frumoasehappy

| adee_8962 a răspuns:

Drept

| alle182 a răspuns:

Ondulat.

| from02hero100 a răspuns:

Nu am incercat drept. Dar cred ca mar sta bine.Am incercat ondulat si imi sta fain.

Răspuns utilizator avertizat
| Ebbieișăn a răspuns:

Drept