| JCZR a întrebat:

Voua va place sa va dati cu fond de ten pe Buze? Niste fete d la mine din liceu
practicau asta d ceva timp la incep m i s-a parut fara rost de ce ai inchide la culoare buzele ele au spus ca nu le place sa aiba buzele roz. lol
Sa stiti ca am incercat si eu si chiar e misto adica iti face buzele mai fine.

3 răspunsuri:
| Dee0tzaA a răspuns:

Eu stiu ca cu fond te ten pe buze te dai inainte sa te dai cu ruj, pentru a persista culoarea rujului mai mult timp pe buze.

| Irinna a răspuns:

Arata frumos la unele fete, dar in loc sa te dai cu fond de ten ai putea incerca : de la avon Ruj Ultra Colours Rich Gold(costa 24, 99 lei)sau ai mai putea incerca Luciu de buze Glossy Delight Honeydew(costa 15, 99 lei), arata frumos mult mai frumos!
Sper ca te-am ajutat!

| NickiMinaj a răspuns:

Intre timp s-au inventat si rujurile nude big grin