| stweety10 a întrebat:

Vre`un reprezenant Avon pe aici? Unul care se pricepe. Eu sunt noua si astazi am pus a doua comanda. E din C10 si am avut 2 luciuri de buze de pe ultima pagina, cu 9.99 lei la comandarea unui alt produs din brosura, si 25 lei la pret standard. Mai am si niste deodorante la fel, cu oferta 4.5 si pret standard 12 lei. Problema este ca astazi cand le-am pus la comanda, ele imi apareau la pret standard, desi trebuiau sa apara la pretul de oferta(cred eu), nu mi-am dat seama si am trimis asa comanda. Intrebarea mea este cum o sa apara in factura? Cu pret standard sau cu pret de oferta? Le multumesc celor carora au avut rabdare sa citeasca si scuze daca nu m`am exprimat chiar pe intelesul vostru. Astept raspuns de la cineva care se pricepe... :-ss

Răspuns Câştigător
| Bibiutza a răspuns:

Pe internet asa apare comanda iti va sosi cu pretul ei de oferta ca sa poti vizualiza produsele cu valoare de oferta trebuie sa apesi acolo unde scrie subtotalul comenzii. spor la cumparaturi si nu-ti mai face grijiwinking

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Anuleaza telefonic comanda si mai pune-o o data. Eventual intreaba coordonatorul tau ce s-a intamplat.

| stweety10 explică:

Da, comanda am facut`o de pe avoncosmetics.ro,insa ce ma nelamureste este ca am dat si la subtotal si tot acelasi pret imi apare...sad asta e, daca vin la pret standard va trebui sa pun banii de la mine din buzunar.

| Bibiutza a răspuns:

Anka nu e adevarat! asa apare la toti reprezentantii. poate u nu ai observat ca iti apar preturile mari iar numai cand intri la subtotalul comenzii aclolo iti arata preturile adevarate nu anula comanda! (sper ca de pe www.avoncosmetics.ro ai facut comanda;) )