| Evellina_9707 a întrebat:

Vreau manichiuri noi! M-am saturat de French, de oja neagra, roz, etc. Vreau niste modele.pe care le pot face cu lac transparent de unghii, oja neagra si portocaliubig grin.Nu vreau poze! Fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| zaapalici a răspuns:

Ia-ti culori vii. da-ti ca o culoare pe fiecare unghie. cand vei citi asta ti se va parea iudat dar daca inerci va iesi ff cool. succes :X p.s iti trebuie doar 5 culori. ex.verde deschis,mov deschis, roz des chis, galben deschis si albastru deschis succes love struck fundita?