| SexyCioco a întrebat:

Vreau o parere sincera. Exsita vreo sansa sa imi stea bine blonda? avand in vedere ca sunt bruneta cu ochii caprui si tenul meu este masliniu, adica am mai vazut cazuri si nu stiu daca sa incerc.O parere va rog :Xkiss

Răspuns Câştigător
| AnneMah a răspuns:

Eu zic ca cam da eu am incercat sa fac asa ceva si am incercat cu sprei vomo e super dar ai putea mai intii sa folosesti un decolorant elisa care nu coste mai mult de 5 lei si e foarte bun si apoi o london e super mult succes! Eu cred ca merita! Te PWP!kiss

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu preas cred...mai bine ai incerca cu un nuantator big grin

| lunathemoon a răspuns:

Nu cred ca merge. Doar daca l-ai avea ceva inclinat spre blond

| victorr_3274 a răspuns:

Cu ten masliniu nu merge.

| WR104 a răspuns:

Incearca o sa iti stea bine, am vazut si eu fete asa si le statea bine.Succes!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Nu cred, cred ca daca ai ochii caprui ti-ar sta bine bruneta cu reflexi puternice.happy
Asta e parerea mea, dar alegerea-i a ta!:* Sper sa fi multumita indiferent de optiune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te client interesat de peruci.
Schimbarile radicale trebuie intoarse pe toate partile.
Ai fi dispusa sa iti decolorezi parul, sa-l tunzi pentru ca ai varfurile tocite si sa-l vopsesti des din cauza radacinei?

| Klews a răspuns:

Buna! Si eu sunt la fel ca tine, am si eu ochii caprui spre negru, ma aseman si la culoarea parului si la ten. Mie nu imi sta bine cu parul blond, dar ai putea face astfel:
1. Fa o poza cu tine si pune-o pe Photoshop, coloreaza parul blond. Arata poza si parintilor tai si prietenilor, dar mai important e cum te simti tu mai binewinking

| antigoni a răspuns:

Da! Ti-ar sta bine cu blond caramel. Vezi Kim Kardashian blonda. Poate te-ar prinde si alte nuante de blond mai deschis...conteaza trasaturile fetei. Nu te lua dupa unii care spun ca nu ti-ar sta bine, nu exista asa ceva...si eu am fost bruneta si m-am blonzit. Mie imi place cum arat.

| MyaMyuka00 a răspuns:

S-ar putea depinde si de trasaturile fetei...

| MihaelaMykydutza a răspuns:

Eu cred ca nu... daca ai avea ochi albastri ti-ar sta bine este doar parerea mea...

| Adelyna987 a răspuns:

Nu cred ca o sa iti stea bine avand in vedere ochii caprui si tenul masliniu, te puteai vopsi blonda doar daca macar aveai ochii albastri dar poti sa iti faci suvite blonde poate iti sta mai bine cu suvite decat blonda

| metalhead666 a răspuns:

De cele mai multe ori combinatia asta de culoare a pielii cu parul blond nu imi place. Mai bine lasa-l asa!