| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o sa imi fac o schimbare de look pentru ca incepe scoala. Eu am fata rotunda, parul drept cu vreo 3-4 cm sub umeri si as vrea sa imi fac un breton filat si asimetric pentru ca asta se potriveste tipului meu de fata. As vrea sa il fac cam pana la nivelul pleoapei inferioare dar nu stiu daca mi'ar sta bine. Cateva sfaturi?

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mai bine ti-ai face un breton intr-o parte. Bretonul asimetric s-ar putea sa nu-ti stea bine Bafta!