| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o schimbari si ma gandeam sa ma mai tund. cum se numeste tunsoarea lui cristi din pariu cu viata? sau cum sa-i spun frizerului sa ma tunda? nu se uita la serial, deci nu ar sti daca i-as spune sa ma tunda ca pe cristi...

3 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Mai bine scoti o poza cu Cristi la imprimanta si i-o arati frizerului. happy

| Alexandra260 a răspuns:

Pai o solutie ar fi sa faci o poza pe telefon, aparat sau ce ai tu si sa i-o arati frizerului. Succes

| Shanellyne a răspuns:

Ai putea sa iei o poza si sa ii arati frizerului sa te tunda la fel ca acel baiat.winking