| Razvan1lol a întrebat:

Vreau sa folosesc doar jumate din plicul pudra decoloranta, o pot folosi si dupa o luna de la deschiderea plicului?
Vreau sa imi decolarez doar rădăcinile, si evident ca nu am de ce sa folosesc tot plicul, daca folosesc doar jumatate din el, il pot folosi si data viitoare, dupa luna sa zic? Sau nu se mai prinde deoarece a avut contact cu aerul? Nu stiu, zic si eu. de aceea intreb, Multumesc :3

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Il inchizi bine, ii pui un carlig, si il pui intr-un loc uscat - si eu folosesc la fel.