| costinus3meow a întrebat:

Vreau sa imi fac paeul bucle. puteti sa ma ajutati cu niste sugestii. Sunt blonda si am parul des si lung
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Lala_Deea_1967 a răspuns:

Poti sa il faci cu bentita, adica pui bentita pe cap si iei cate o suvita si o rasucesti pe ea, poti sa iti faci un coc in crestetul capului, poti sa il faci cu hartiie igienica cauta pe Youtube cum se face sau poti sa iti faci,, Cornite'' iei cate o suvita faci un coc din suvita si il prinzi. Sper ca team asutat.

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Uite trei tipuri de bucle. Primul iti iese daca esti tunsa in scari http://fucsia.ro/......-diferite/

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Poti sa il faci cu placa sau cu o diania de hartie cum e in bucatarie rolon din ala il infasuri si te dau cu fixativ

| madalinapaula a răspuns:

Poti sa il faci cu un creion mai gros il infasori pe creion cate o suvita si ti placa pe creion.