| AndreiutzaAndreiutza a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite cu ALBASTRU DE METIL. Am parul blond, destul de lung. Ce credeti, v-a arata bine sa imi colorez doar varfurile sau doar cateva suvite de par? Funda happy

Răspuns Câştigător
| FataTimida a răspuns:

Varfurile, o sa arate genial. happy doar sa le faci cu grija sa nu te patezi cu albastru ca nu mai iasa de pe haine, iti spun din proprie experienta laughing :*

2 răspunsuri:
| ellybai a răspuns:

Heei! Parerea mea este ca ti-ar sta bine cu varfuri albastre. Sper ca te-am ajutat!