| AlexandruStroia24 a întrebat:

Vreau sa imi las parul lung(sunt baiat).Ce produse mi-ati recomanda sa cumpar? Pentru ingrijire si sa creasca mai repede... Sper sa intelegeti la ce ma refer dar nu ma pricep cu chestiile astea.

1 răspuns:
| OmuCuProgramarea a răspuns:

Ia-ti ceara de la Taft dar vezi sa fie numarul 5, e important sa fie 5 deoarece alt numar iti va face parul sarma si vei arata ca un homles, il dai pe spate ca un gigolo italian si sa vezi cum vin fetele la tine de n-ai sa crezi!