| Vasylyka_Vasy_1994 a întrebat:

Vreau sa imi schimb coafura cum as pute sa imi fac parul la scoala? happy happy Funda

4 răspunsuri:
| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Depinde ce stil preferi, ai putea să atașezi o poză cu părul cum îl porți acum?

| RedRoses a răspuns:

Parul lung se poate prinde in milion de feluri...
-coc
-coada de cal
-impletituri(de peste, spic, impletitura normala.)
-lasat pe spate
-prins cu o clema
-doua codite
-prins cu 2 agrafute doar cateva suvite din fata
-prins intr-o parte
-impletitura pe o parte
Sper ca te-am ajutat happy!

| XxXPufosenieXxX a răspuns:

Depinde cum il porti tu de obicei.
Daca la scoala nu te lasa cu parul desprins ti-ai putea face o coada de cal, coc, sau sa iti iei cateva fire din fata si sa le prinzi la spate cu o fundita, dar daca te lasa cu parul desprins l-ai putea lasa pur si simplu pe spate, eventula prinzandu-ti cateva fire cu o clama pentru a nu-ti veni in ochi sau sa orti o pamblica. :*

| Ralucutza_Raluu_1995 a răspuns:

Depinde cum o ai si ce stil esti eu zic impletitura peste, de grau etc.