| Aollioo a întrebat:

Vreau sa ma pensez pentru ca nu sunt multumita de sprancenele mele! Dar nu ma lasa mama ce credeti ca ar trebui sa fac! dati.mi link-uri cu modele de sprancene!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

NU te pensa tu singura pentru prima data, te rog! Du-te la un salon de cosmetica, la o specialista ca sa iti dea ea forma potrivita si apoi poti tu sa te pensezi singura ce creste pe langa. Costa pana in 10 lei.

| Azazea a răspuns:

Dap si eu zic la fel, nu mai are ce face dupa ce deja te-ai pensatlaughing
si daca te pensezi frumos sunt sigura ca nu va zice nimic big grin
te va lasa sa o faci si in continuare
ai e bine sa te pensezi dupa forma sprancenelor tale, nu sa te iei dupa poze, pentru ca tuturor ne creste parul diferit la sprancene ^^
bafta big grin

| Criss123Anne a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te pensezi si pe urma sa-i arati mamei tale si sunt sigura ca o sa-i placa, succes :) http://www.machiajul.ro/tag/modele-sprancene/

| uas a răspuns:

Eu zic sa-i respecti decizia mamei tale!
Eu odata m-am dat cu big pe mana si m-am si pensat dar dupa o saptamana, cate o ceana era cate un pulover!
Mai bine nu te pensa. daca vrei neaparat mergi la un salon de cosmetica.PaPa