| Livia94 a întrebat:

Vreau sa ma tund bob.big grin credeti ca o sa imi stea bine? app port ochelari

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ale a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca bobul te schimba totalhappy si nu prea merge la fata rotunda.
Daca esti dispusa sa renunti la parul lung cred ca un bob mediu ti-ar sta excelent mai ales cu ochelari, iti da un aer mai misterios si vei parea mai maturahappy

| Nastia a răspuns:

Mai bine nu incerca.si eu am fost tunsa asa si mi-a parut f rau dupa. d-abia asteptam sa-mi creasca parul la loc.winking

| Crickett a răspuns:

Eu cred ca tunosoarea gen bob te prinde.Am o prietena care are fizionomia fetei asemanatoare cu a ta si s-a tuns bob si pot spune ca efectul e unul traznet. :) Acum na conteaza sa iti placa tie acest gen de tunsoare. Uite iti dau un site unde te poti machia si schimba tunsoarea online. Upload-ezi o poza si ai mai multe optiuni. http://www.taaz.com
Sper ca te-am ajutat putin.;)