| mariamery a întrebat:

Vreau sa ma tund ca miley si as vrea sa stiu parerea voastra

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita de asta. Daca te duci la un salon profesionist, baietii sau fetele(ma refer la frizeri) de acolo o sa iti spuna daca o sa iti stea sau nu bine. Pentru ca eu vad acea tunsoare extrem de nepotrivita pentru Miley arata groaznic incomparativ cu cea a Rihannei. Depinde de forma fetei si de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca iti va sta bine, atunci tunde-te.
Depinde de trasaturile fetei. Du-te la un stilist si cere-i parerea.
Sincera sa fiu, imi placea mai mult cum ii statea lui Miley cu parul lung, decat acum...
fiecare cu parerea lui.

| FreakyChucky a răspuns:

Daca te lasa parintii de ce nu?

| Korb a răspuns:

Daca tu crezi ca ti-ar sta bine tunde-te asa!

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca nu e chiar atat de interesanta aceea tunsoare.
De ce sa te tunzi ca ea? Cand te poti tunde cum vrei si cum iti sta bine.
Ea a vrut sa incerce ceva nou.
Tu o sa ai probleme, pentru ca e mai bine sa iti prinzi parul in anumite moduri, sa fii frumoasa.
Tunsoarea aia este mai mult de baieti dar Miley Cyrus a adoptat un stil baietos, pentru a fii remarcata in lume.
Eu zic sa te tunzi frumos. Nu ca ea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Fa alegerea potrivita.
Pa.

| NuTeCred a răspuns:

E misto tunsoarea. Tunde-te happy

| Owl3Tz a răspuns:

Tunde-te cum vrei, e viata ta faci cam ce vrei cu ea, dar pararea mea e cam exagerat, daca nu gresesc te referi la Miley Cyrus care are o tunsoare prea exagerata si nu inteleg care-i fete iar sta bine asa, dar nea ramane la alegerea ta, daca tu crezii ca ti-ar sta bine...[p.s daca te referii la tunsoarea din "film" ar fi una frumoasa.]