| allysor_7442 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o placa (pentru par), dar nu stiu ce marca ar fi alegerea potrivita.va rog sa ma ajutati! de ex: o prietena are o placa de 2 milioane si nu este foarte buna. Care ar fi ce cea mai buna alegere? app as dori sa coste pana in 100 lei...

4 răspunsuri:
| dyanna_8752 a răspuns:

Eu folosesc o placa Remington, e foarte buna sunt ultumita de ea, si nu a costat foarte mult in jur de 100 lei (era ceva promotie), eu zic sa te orientezi si sa iti iei de la Remington pentru ca sunt bune (zic asta pentru ca toate ptietenele mele au de la Remington si sunt multumite ), happy

| allepurple a răspuns:

Recomand Remington, shine terapy, numarul S9950. Este foarte buna, are reglare de caldura, nu agreseaza firul de par foarte tare, are placi mobile din ceramica. O gasesti la Altex si nu este mai mult de 2 milioane. Vreo 160 parca, dar cred ca inca mai e valabila oferta lor cu reducere. Dar mai este o placa tot Remington si mai ieftina. Nu-ti lua de la Rowenta ca numai reclama e de ei. Preturile sunt foarte mari la ei.

| AlexandraHristov a răspuns:

Magazin original Remigton Style: http://z8.ro/aparate-coafat-remington

Te-ai decis ce cumperi?

| briquette a răspuns:

Eu am avut Remington (140ron din cate imi aduc aminte) insa nu am fost foarte multumita pentru. ca dupa cateva ore mi se ondula parul inapoi, acum 4 luni mi-am luat de la Rowenta si sunt foarte multumita de ea imi rezista parul si 2 zile e mai scumpa (270ron) dar merita! http://www.google.ro/......tp?/imgres asta e :P! acum. e alegerea ta!