| Mintique a întrebat:

Vreau sa-mi pun un flash in ureche, cu sa fac sa-mi maresc gaura? ( acum e ca pentru un cercel normal)

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu, nu se taie, nu asculta orice auzi pe aici. Se mărește cu expandere:
http://www.pierce-yourself.ro/detalii.php?id=0575
Le bagi de fiecare dată cu o mărime mai mare aștepți să se vindece complet și după treci la următoarea.
Tu momentan ai gaura de 1mm și o să bagi expander de 2mm, aștepți câteva săptămâni sau cât e nevoie să se vindece și treci la 3 mm și tot așa.

1 răspuns:
| Nutemaiholba a răspuns:

Nu se mareste gaura. Se taie din acel cartilaj al urechii.