| ramona09 a întrebat:

Vreau sa port niste cizme lungi, pana la genunchi si negrebig grin maine! Se poate? Se poarta?thinking Urgent, multumesc:*

8 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Da merge dar mai bine ti-ai lua cu blugii sta mai bine pentru scoala.Mult succes!happy

| carminaburana43 a răspuns:

In ziua de azi daca vrei sa ai o personalitate e adevarat ca tii cont si de bunul simt dar porti si ceea ce-ti place tie in mod deosebit. Ei bine daca ai merge la teatru sau la opera nu ti-as recomanda asa ceva decit iarna dar in purtatul de toate zilele maximum o sa-ti fie cald altceva nu vad sa fie impedimentul daca tu asa te simti bine. E altceva ca altii nu se simt deloc bine asa in septembrie dar e problema lor. Daca tu asa te simti bine, fa-o!

| Georgiana_1584 a răspuns:

Da se poarta dar sa ai o fusta, sau o rochie cva.sau colanti strampi...ca daca iti pui blugi dupa aia arati cam de iarna.si maine o sa fie cam cald in toata tarabig grin

| MissFashionPrincess a răspuns:

Daa...:X
marea majoritate a fetelor de la mine din liceu au venit numai in cizme ieri si astazi, inclusiv eu big grin
deci poarta-le cu increderewinking

| Butterfly1968 a răspuns:

Da se poarta...daca sti cum sa le asortezi da kiss
dar cu ce te imbraci?blugi.fusta sau?

| Butterfly1968 a răspuns:

Da se poarta... daca sti cum sa le asortezi da kiss
dar cu ce te imbraci? blugi. fusta sau?

| ramona09 explică:

Sa le asortez cu blugi? Sau colanti?big grin (pentru scoala, ma refereambig grin)

| mady_3152 a răspuns:

Se poarta foarte mult si sunt foarte frumoase, dar atentie cu ce te imbraci nu te imbraca nici prea subtire nici prea gros. imbraca te sa te simti tu bine. sper sa fii admirata de totiwinking