| Fury a întrebat:

Vreau sa stramtez o pereche de blugi la croitor dar am niste dubii...cum va iesi, adica se vede ca sunt modificati, arat naspa nu stiu...probabil ca depinde de croitor... vreau sa ii duc la croitor la iulius mall da nu stiu nu sunt sigura... voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu mi-am modificat pantalonii de la uniforma la croitor(i-am stramtat) si i-a facut foarte bine(unii colegi credeau ca sunt pantalonii mei cumparati nu de la uniforma). Si o prietena de-a mea si-a modificat blugii si a fost multumita.Deci eu zic sa-i duci cu incredere.

| qvalenn a răspuns:

Nu se vede, mie mi i-a stramtat bunica acasa si nu se vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello...eu imi modific o groaza d lucruri de cand ma stiu...de la chiloti, pana la blugi laughing singura... mi i inseilam si apoi in coseam de mana si chiar nu s cunostea...acum am inceput doar sa mi i inseilez si sa ii fac exacta sa cum mi i as dor eu...si apoi mi i cosea cineva la masina...nu trebuie sa iti faci atatea griji...tot c trebuie este sa ii explici clar cum ai vrea sa arate la final

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inu se stie ca trebuie sa tii face si din talie si nu iese asa de bine, si mai degraba ii lesi asa cum is ei decat sa tii faca ca dracu

| luschan a răspuns:

Esti un bou