.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Vreau sa va intreb daca ati observat ca de la un timp hainele de la KENVELO sunt din materiale din ce in ce mai proaste? inainte gaseam numai haine de buna calitate acum sunt numai haine proaste si urate pe deasupra. ex.-am cumparat un tricou(era cat de cat frumos si imi venea bine) iar dupa o spalare (temp.de 30 de grade/detergent bonux)s-a largit in latime si s-a micsorat in lungime si a devenit scurt si larg.astept pareri.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Da, de un timp am observat la mai toate produsele o scadere a calitatii comparativ cu pretul lor. Mi se pare ca nici produsele Kenvelo nu fac exceptie. Adevarul e ca nu mai stau nici atat de bine. Parca ar fi croite aiurea. Sau au la bluzele de fete un decolteu exagerat... nu stiu. Posibil ca ei au intrat in criza mai demult happy

6 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Ai dreptate inainte erau bune. Acum aduc a produse chinezesti:-( si la pret destul de maricel.

| stardeea a răspuns:

normal, materialele lor sunt de cea ma proasta calitate, mai bine iti cumperi haine din piata ca e tot una

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Eu dintotdeauna am fost sceptic in ceea ce priveste produsele Kenvelo. Reduceri peste reduceri, pozitionare medium spre premium, dar preturi low spre medium...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mi-am cumparat o bluza acum ceva timp si cand incerc sa o calc nu se aranjeaza pe cusatura din parti, parca ar fi bucatile taiate stramb. foarte proaste, acelasi lucru l-am observat si la o bluza de la terranova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti explici atatea oferte speciale la ei? de unde sa mai aiba si ei profit? probabil din pretul mult mai mic de achizitie de la chinezi, sau productie

| jenetfox a răspuns:

Sunt haine made in turcia...