| Parisblue a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe siteuri oficiale, de la firme de haine ca de exemplu: h&m, pull and bear, meli melo, accesorize,
dar alte firme in afara de astea.

3 răspunsuri:
| Parisblue explică:

Ma refeream la siteurile lor, ca numele le stiu si eu.dar mersi de raspuns!

| CristinaLorena a răspuns:

Mango, Zara, Bershka, Lc. Waikiki, Puma, Nike, Benvenuti, Lee Cooper, Bigotti, Brise, Columbia Sportswear, Debenhams, Ecco, Fox, Guess?, House of Art, Il Passo, Jolidon... etc. (Ti-am dat numai haine daca vrei mai mult uite aici: http://www.city-parca.ro/magazine/pg1 si gasesti toate frmele ). Funda?

| Dariana98 a răspuns:

Zara, bershka, lc walkiki, c&a, mango