| danutza45 a întrebat:

Vreau si eu idei. cum sa imi aranjez parul la banchetul de la sfarsitul clasei a 8-a? poze daca se poate.multumesc happy

13 răspunsuri:
| addicting a răspuns:

Eu zic sa-ti faci bucle daca ai parul lung si sa-ti faci suvite nu multe cu 2 noante mai deschise decat parul tau sfatu asta l-am primit de la un hairstylist de la salonul graffiti, in faine sa fie cat mai natural fara accesorii in cap, clamite si alte bazaconii, daca ai parul scurt poti sa ti-l tapezi si sa-l tunzi bob sau scari o sa fi in trend uite 2 coafuri:
http://3.bp.blogspot.com/......nchet3.jpg
http://nana.kaz3.info/wp-content/uploads/2009/05/bob1.jpg

| Nimic special a răspuns:

Radete in cap.

| danutza45 explică:

Vai, mersi pentru ajutor "nimic special"

| Kitty a răspuns:

Cum iti sta tie cel mai bine, drept, cu bucle, prins, doar tu stii...

| rebela a răspuns:

Daca ai parul mare poti sa ti-l faci bucle iar bretonul sa til intinzi si sa til prinzi sus ridicat cu o clama sau daca iti place poti sa til intinzi si sa il tapezi in spate si daca il ai scurt poti sai dai volum cu o perie speciala si va veni super.imi pare rau poze nu am gasit si auzi mai bine tu nu ai raspunde la intrebare daca esti asa de vulgara in cap sa te razi tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un coc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ti foc.

| Aammy a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie! banchet. sfarsitul clasei a 8-a :> Eu mai urmaresc articolele de pe starshine.ro sau Divahair.ro - StilFeminin.ro - chiar ma ajuta ...in rest- tu alegi
P. ssst... pe http://www.sherrihill.com/dresses/cocktail-dresses.php model rochii!:X Cam greu cu pregatirile astea pentru banchet dar merita! e un moment special din viata noastra!
si... distractie placuta! >:D< :*