| newaccountbye a întrebat:

Vreau și eu idei de parfumuri femeiești (orice tip) care sa persiste mult și sa miroasă de la distanta! Indiferent de preț

Răspuns Câştigător
| Anitta97 a răspuns:

Cele mai bune și persistente parfumuri de dama care sunt puternice, sexy și persista mult sunt :
- Alien Mugler
-Dior Addict
-Baccarat Rouje
-Carolina Herrera Good Girl
-Jean Paul Gautier Belle
-Dior Poison
-Olimpea Paco Rabanne
Deci efectiv toată lumea o sa întoarcă capul după tine și o sa Primești mereu complimente ca mirosi bine. Bărbații mai ales sunt leșinați după mirosurile acestea.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice parfum pe care scrie "parfum" ori "eau de parfum" este bun, dar sunt foarte scumpe si rezistente, fiindca doar acelea contin esenta de parfum.

Aroma/mirosul parfumului il alegi tu personal, pe pielea ta, fiindca parfumurile isi schimba mirosul pe pielea femeii, facand reactie chimica cu chimia corpului si transpratia acelei femei.

Recomandarile de mai sus, unde vezi preturi sub 300 lei sunt doar APE de colonie sau Apa de toaleta, deci NU sunt parfumuri si nu pot rezista decat 2-3 ore, fiindca aceste ape sunt practic o baza de apa in care s-a picurat 2-3 picaturi de esenta dintr-un parfum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand unele dintre parfumurile consacrate de la AVON pe care le-am utilizat permanent de-a lungul anilor ( mai mult, in revistele Avon poti ' testa ' parfumurile- sa vezi daca iti plac, revistele Avon avand tester / pagini parfumate... )
De exemplu, uita-te in revista de luna aceasta - cea in format fizic happy

- Today Tomorrow Always
- Incandesscent
- Rare Pearls
-Rare Gold
- FarAway
- Perceive
-Passions Dance

| nyoentox2002 a răspuns:

Durex

Răspuns utilizator avertizat
| Kozi a răspuns:

Sa miroasa de le distanta si sa fuga lumea de tine!
Voi nici nu stiti sa va parfumati.

| zSENSEIz a răspuns:

Uite aici cateva parfumuri:

1. GUESS SEDUCTIVE (82 RON)
2. Versace - Bright Crystal (140 RON)
3. Ariana Grande - Thank U Next (151 RON)
4. Jazzab Gold (71 RON)
5. Cute Girl Velvet (70 RON)
6. Gucci - Guilty Pour Femme (203 RON)

Sper ca te-am ajutat!