| Crs a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de machiaje si coafuri pentru club care sa se potriveasca cu rochia aceasta https://www.miniprix.ro/produs/11199/rochie-dama/. Nu mai am inspiratie la make-up si coafuri 8-). Am ochii caprui si mai mici, adica mai mult pleoapa e mai micuta :-?, cativa pistri, tenul deschis la culoare, fata intre rotunda si ovala, par saten inchis care imi ajunge pana la sani. ( am placa, dar nu am drot)

5 răspunsuri:
| Crs explică:

Energy - si ce ai vrea sa imi iau in club o rochie din latex de 40 de cm? :-J

| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes,Cheap Polo Shoes,Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma,Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci,Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy,Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G,Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi,Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri,Hogan Shoes Dealer,Fanchiser Prada Shoes,Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s,T-shirts,Purses ( www.pknike.com ),Jean

All Products High Quality + Lowest Price !
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

Welcome to our website: http://www.pknike.com.
We are a foreign trade company that wholesales all kinds of brand shoes and clothing.
Such as Nike jordan,Dunk, Nike shox, Air max, Air force one, Adidas, Puma, Gucci, Prada,
Bape, Timberland shoes, t-shirts,jeans, shorts and so on.
Reliability is our strong point. And we can offer all COLORS and all SIZES.

| SRJ a răspuns:

Intra aici http://www.taaz.com/! Iti incarci o poza cu tine si simulezi sute de coafuri. Astfel, vezi ce ti se potriveste in functie de forma fetei, culoare ochi, buze, nas, etc.

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Sincera sa fiu, nici eu nu am nici cea mai vaga idee despre coafuri, dar as putea sa iti dau cateva sugestii pentru machiaj.Ar fi machiajul "ochi de pisica", foarte popular in anul 2010, sau ai putea incerca ceva gen smokey eye, presupun ca va arata bine.Pentru buze cel mai bine ar fi rosu sau portocaliu, dar daca nu iti place cum iti sta cu culorile astea, poti incerca un roz inchis stralucitor. Sper ca am fost de folos.

| motoqueen a răspuns:

Sunt in total de acord cu Energy.Rochita pe care ne.ai aratat. o chiar nu merge pentru club.So.mai gandeste. te! De cat sa arata-i ca o "mamica" in acel club. mai bine nu.Sunt sigura ca iti gasesti si altceva din garderoba happy. Si niste jeansi de culoare mai inchisa tip creoin si un maieu alb ar merge mai bine. + multe accesori happy. soo think about it.