| Sabìŋaaa a întrebat:

Vreau si eu niste site`uri cu hainelove struck. In afara de StarShiners sau Miniprixstraight face. Msbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Http://www.bonprix.ro/

the best! :X

10 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Kurtmann.ro.daca te abonezi, afli cand au reduceri.Eu am prins cand erau red 60%, hainutele sunt de la zara, bershka, stradivarius, etc.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive:preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| trashcan a răspuns:

Bonprix.ro
fffunky-lolita.blogspot.com [daca am gresit, cauta pe googlebig grin, sunt haine suuper faine!winkingwinking]
quelle.ro
hainetari.ro
plus, in blogrollul de la funkky lolita, mai gasesti o gramada de alte bloguribatting eyelashes

| priya a răspuns:

Zenda.ro...preturi accesibile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okazii.ro

| Michelle_7851 a răspuns:

Www.Fiore.RO
E un magazin unde gasesti tot ce vrei in ceea ce priveste ciorapii, sosetele, colantii...