| Alexandra_7209 a întrebat:

Vreau si eu o crema(spuma, balsam sau cum s-o numi :d) care sa increteasca parul. Si, daca folosesc o astfel de crema imi trebuie un sampon special?
Eu folosesc sampon si balsam de la Avon( si sunt multumita ). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Orice spuma de par aplicata pe parul ud(te usuci un pic cu prosopul, a nu se intelege par "leoarca") iti increteste parul. Incearca. Daca ai si tenta de bucle in par o sa iti iasa super. Eu asa fac mereu.

3 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Eu am inteles ca ceva de la nivea tot de pe TPU da nu stiu denumirea exacta
sad

si vreau si eu sa aflu

uite mess-ul meu jojo_maria_97

daca afli sa imi spuihappy

| riana36blue a răspuns:

Nu exista asa ceva. I-ti poti increti parul cu peria sau bigudiuri.
Intr-adevar produsele de par de la avon sunt f bune

| Alexandra_7209 explică:

@riana36blue EXISTA!
Am vazut la verisoara mea cand am fost in Spania(acum 3 ani). ea are parul drept si aplica acea spuma pe parul umed si devenea cret. doar ca ea nu mai foloseste asa ceva si a uitat cum se numeste.