| danaalexandra00 a întrebat:

Vreau si eu site-uri de unde pot sa-mi cumpar haine dragute, la preturi bune, vreau site-uri de unde ati cumparat si voi sau care stiti ca sunt bune.

4 răspunsuri:
| bestia a răspuns:

Http://www.bonprix.ro/. Putin mai scump decat Miniprix, dar si calitatea hainelor este mult mai mare. Spor la cumparat!

| Anonim69 a răspuns:

Poftim draga: haine ieftene si dragutele, cat de cat!
http://www.miniprix.ro/

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.