| Diuta a întrebat:

Vreau si eu urgent niste sfaturi :X As vrea sa dau vreo 3-4 kg jos, mai ales ca vin si sarbatorile. Dati-mi va rog niste diete foarte eficiente si niste exercitii fizice pentru solduri puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Am incercat tot, crede'ma si cel mai eficient este sa iti faci abonament la sala.Eu am slabit 3 kg in mai putin de o luna fara dieta.Dezavantajul doar tinand dieta este ca imediat dupa ce o termini te ingrasi la loc.

| Ella a răspuns:

Http://healthy.kudika.ro/......perbe.html

http://www.eva.ro/......-2821.html

Incearca sa mai cauti pe google diete ca sunt multe si ti-o alegi tu pe cea mai potrivita.>:D< Aveam eu o revista cu diete foaret bune si sanatoase. Daca o gasesc ti-o rintez si ti-o trimit>:D<