| Coktaill a întrebat:

Vreau un leac babesc pentru puncte negre si cosuri va rog!

4 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Faci infuzie de musetel, stai cam 20-25 minute cu fata in acea infuzie si cu prospo pe cap, apoi freci pielea cu malai/zat cafea, clatesti cu apa calda si tamponezi cu un tifon inmuiat in lamaie pentru a inchide porii. poti face asta de maxim 2 ori/saptamana. sau o masca cu argila + zeama lamaie/zeama castravete in loc de frecarea cu malai/zat cafea cu care stai pana se usuca.

| MasterYoda a răspuns:

Ulei ars indoit cu motorina

| Lucian_Enache_1992 a răspuns:

Otet si sare de lamaie.

| Roxanne1234 a răspuns:

Pt puncte negre iti pot spunebig grin iti trebuie doar lipici lichid pentru copii si pui (de ex.pe nas) si il lasi sa se usuce 5 min si dupa aia tragi lipiciu uscat incet.Incearca ca merge si eu asa am scapat de eletongue