| littlebluebutterfly a întrebat:

Vreau un parfum care sa miroasa a tei. Stiti vreunul asemanator, nu neaparat sa scrie pe eticheta ca are esenta de tei, dar pe care sa-l fi incercat si care sa va semene cu aroma de tei. Ceva asemanator este gama cu moringa de la Body Shop, dar nu au parfum de moringa sad heeelllppp daca stiti

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Sincer nu stiu, mi-ar placea sa te ajut, si eu caut parfum de-ala, din categoria floral-aromata.
Ma bucur ca iti plac parfumurile acelea, cat mai naturale.
big grin

| ELY098723456778990 a răspuns:

Pai gasesti in catalopgul de avon
for away sau today tomorrow always.

| FLoriinaaa a răspuns:

Eu folosesc Today.De la avon. Miroase foarte bine si mirosul dureasa mult timp.