| yoyo_2337 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum pot sa ma imbrac la banchet...

daca nu vreau in rochie...

ceva la moda.\

happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai pute sa iti iei o pereche de pantaloni foarte slim si negrii, un top de club... ceva mai special asa si niste pantofi cu toc inalt si cu platforma. un plic mai mare si niste accesorii mari si gata!:*

3 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Poti incerca ceva simplu, elegant si la moda: http://fashion.mozku.com/2010/05/ce-rochie-sa-alegi-pentru-banchet/

Alege o pereche de pantaloni negri si o bluza alba din voal, transparenta:> Black and white niciodata nu se va demoda!

Sper sa iti fie de folos si sa iti placa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putea*scuze:d