| andreea_7956 a întrebat:

Zilele trecute mi-am cumparat o pereche de cizme de la Leonardo, de fapt Red Lips de 160.Par a fi din piele intoarsa dar pe eticheta scrie altceva.Sunt derutata iar la pretul asta nu cred ca-s vreo imitatie. Ajutati-ma cu un sfat sau cu o idee pentru a-mi da seama.Va multumesc, astept raspunsuri!

8 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

80% nu sunt din piele.

| spyceygirl a răspuns:

Nu cred ca sunt din piele, in special produsele de la leonardo nu sunt din piele sau doar partial(in fata, lateral pentru design)
e clar daca ep eticheta scrie ca nu e piele, de ce iti mai pui intrebarea asta
o perecehe de cizme de piele costa peste 200 leiwinking(s-au mai marit preturile)

| Anonim_5535 a răspuns:

Dane o poza cu ele sau du-te la un specialist si iti va spune el noi nu suntem priceputiwinking mai bine te duci la un specialist in din astea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele se fabrica si in alte tari cum sunt produsele Nike pe care le producem si noi desigur sub indrumarea Nike.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Red lips nu este din piele eu lucrez la magazin si numai produse red lips vindem si la noi sunt foarte ieftine fata de alte magazine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu sunt din piele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, fetelor.eu am magazin si vreau sa colaborez cu firma RED LIPS.cine ma ajuta cu un nr de telefon sau o adresa? multumesc.

| andreea_7956 explică:

Mi-am luat de la mini prix cizme din piele la 100 asa ca nu trebuie sa aiba un pret mare ca sa fie din piele