| mariusluisa a întrebat:

Am 5mii de euro cum sa fac in ce sa ii investesc sa scot prfit un sfat cat mai bun mersi mult

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o sumă destul de micuță pentru a încerca să obții profit în zilele astea tulburi care le trăim...o totuși o sumă modică și nu ai prea multe opțiuni, eu i-aș lasa la o bancă ca și depozit...dar mai întâi i-aș schimba in lei, e o dobândă mai mare la depozitul în lei și euro este destul de mare acum; peste 1 an sau 2 ai putea posta aceași întrebare dar nu știu dacă se va schimba ceva în economia României

| wannabe a răspuns:

Imobile

| BigV a răspuns:

Inchiriati un tir, cumparati pepeni din zonele unde acestia sunt foarte ieftini si vindetii intr-o piata aglomerata din Bucuresti de exemplu, eu spun ca scoateti ceva bani! Insa trebuie sa va spun ca, cu 5 mii nu puteti incepe o afacere serioasa!

| Alinuu24 a răspuns:

Ati putea sa ii bagati in banca.Nu stiu, dar cred ca ati iesi bine:d.
Opinia mea:d.

| Myself_5723 a răspuns:

Sa-mi dati si mie macar jumate! Am glumit, dar totusi n-ar fi o idee rea! Ati putea sa va cumparati o masina!