| Glacius23 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Stiti o firma sau arhitect care ofera stagiatura pentru drept de semnatura?

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care in trecut facut un st\agiu, contra cost. Zicea ca a dat 1000 euro ca sa-l primeasca.

| Glacius23 explică (pentru Sonia822):

Multumesc pentru raspuns. Am incercat sa iti trimit mesaj pentru a afla mai multe detalii, dar nu ma lasa fiindca sunt utilizator nou.

| Sonia822 a răspuns (pentru Glacius23):

N-as avea ce detalii sa-ti dau. Aveam o cunostinta care iesise de pe bancile facultatii acum 18 ani, si nu gasea nicaieri sa-si faca stagiul, sa invete, nu era primit. Si-atunci a zis ca a dat 1000 euro. Se facea stagiu 2 ani in perioada aia. Nu stiu daca a dat doar pentru un an, sau ca spaga pentru a-l primi. Asta acum 18 ani happy

| Sonia822 a răspuns (pentru Sonia822):

Era la Drept. Banuiesc ca la Arhitectura e cam la fel