| Didyshor29 a întrebat:

Am si eu o intrebare..As vrea sa intru la facultatea de psihologie din Bucuresti dar nu stiu la ce trebuie sa dau examen...

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

La Psihologie dai; examenul se da dintr-o parte a capitolelor pe care le-ai facut la scoala. Succes!

| diaac a răspuns:

Admiterea la psihologie la Universitatea din Bucuresti se da din materia de psihologie de clasa a zecea. Poti afla mai multe de pe site-ul facultatii: http://fpse.unibuc.ro/ro/ sau daca vrei sa dai la particulara, se poate si doar cu dosar. Succes!