| marian69mari a întrebat:

Am si eu un porumbel care are o aripa rupta. L-am gasit si l-am luat acasa.As vrea sa merg cu el la plimbare dar am nevoie de un lant de ancora pentru a nu-l >perdema poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Asa fortos este? Eh, daca se vindeca-> du-l la skandenberg, poate, poate scoateti bani frumosi de acolo.

Shin
| Shin a răspuns:

Daca are o aripa rupte du-l la veterinar. Nu stiu cat de indicat este sa-l scoti din casa, vazandu-se afara s-ar putea sa incerce sa zboare si cu o aripa rupta... o sa-l schinui foarte mult. Fugi la veterinar si vezi daca-ti spune el sa-ls coti la plimbare(ceea ce nu cred, dar fie)
Numai bine, Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perde-ma mergi la Constanta lanturi de ancora in port, costa destul mai bine consumi porumbelul, am o tava mica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-ti faci cariera din asta, admin te-ai intrecut pe tine, multumesc un zambet de la mine.